Як загадувати бажання

«Бажане приходить — попросіть зміни прийти»!

Напередодні Нового року, саме час поговорити про бажання та мрії, а точніше про те, як правильно бажати та мріяти. Отже, робимо перший крок на зустріч до бажаного!

Що значить правильно бажати? Пропоную Вам кілька способів привернути бажане, вибирайте, який Вам відгукнеться:

  • Афірмація, з латини — підтвердження. Коротка фраза, яка містить вербальну формулу, яка при багаторазовому повторенні закріплює необхідний образ або установку, сприяючі поліпшенню психоемоційного фону і стимулює позитивні зміни в житті. Афірмацію краще складати самостійно, особисто і під свій запит. Афірмацію необхідно читати кожен день або співати, або багаторазово записувати. Наприклад: «Я заслуговую в житті найкращого. Мене люблять і поважають люди, які мене оточують. Гроші приходять до мене легко. Кожна клітинка мого тіла наповнена здоров’ям. Я успішна людина. Удача зі мною у всіх моїх починаннях …» тощо.
  • Візуалізація. Тут все залежить від того наскільки Ви вмієте фантазувати та бачити свою мрію закритими очима, бачити всі її фарби та відчувати її запах. Якщо Ваша уява не дозволяє Вам зануритися в процес повністю, то існує прекрасна альтернатива — це колаж.
  • Колаж. Візьміть кілька улюблених і цікавих журналів, фотографій, перегляньте й оберіть з них ті, які більш детально відбивають Ваші потреби та бажання. Виріжте, наклейте на аркуш паперу (ватман, А4). Наклеювати потрібно так, як Вам би хотілося — хаотично або цілеспрямовано викладаючи свій шлях. Після чого колаж необхідно розмістити на видному для Вас місці (кухні, кімнаті або на роботі), таким чином Ви будете бачити бажане і притягувати його у своє життя.
  • Лист «Мій шлях». Напишіть про себе лист. Викладіть в ньому все чого хочете досягти, про що Ваші сни та мрії. Складаючи лист, пам’ятайте, все вислови повинні бути не в майбутньому, а в теперішньому і якомога детальніше описані! Наприклад: «У липні 2017 року мій дохід збільшився на 5000 гривень. У серпні я їду у відпустку. У 2017 році я стану мамою …» тощо.
  • Малюнок «У мене є». Будь-яка робота руками має колосальний енергетичний потік. Ви можете просто намалювати свою мрію на папері та прикріпити малюнок на видному для Вас місці. Факт: «Я знаю одну людину, яка мріяла про певну суму грошей, але не вирізнялася особливою здатністю візуалізувати, Як чоловік, він сміявся над питанням про колажі, АЛЕ, він взяв купюру в п’ятсот гривень і прикріпив її на стелі над своїм ліжком, це було на початку травня 2016 року. Прокидаючись, щоранку він бачив її перед собою, тобто, він зчитував свій запит про гроші щоранку. У вересні цього ж року йому надійшла пропозиція, завдяки якій він зміг заробити необхідні гроші, і якщо чесно, сума заробітку була у два рази більше початкового запиту».

Всі перераховані вище способи виступають зв’язковою ланкою між Вами та всесвіту. Якщо Ви не попросите її про те що Вам необхідно, вона не здогадається сама! Коли ми пишемо про бажане на папері, складаємо колаж, малюємо мрію, візуалізуємо — тоді всього цього є місце в нашому житті.

Важливо: не забувайте, дивлячись на колаж або лист про себе, або просто мріючи, задавати собі питання — «Що я зробив сьогодні для цього»?

Якщо Ви чогось дуже бажаєте, скажіть про це всесвіту, а він сам вирішить, як зробити так, щоб все це прийшло в Ваше життя!

Автор: Антоніна Наконечна, репродуктивний і перинатальний психолог ІРМ

9dfcaeca6ae3baa1ef877f014b973dcb