Акция Вы будете родителями

Ви будете батьками

#вибудетебатьками

#выбудетеродителями

“Ви будете батьками” — під такою назвою пройшла акція підтримки пар, які борються з безпліддям.

Запустили акцію співробітники нашого Інституту в Маріїнському парку міста Києва. Підтримали цей захід активісти Ukrainian Medical Students Аssociation (Всеукраїнська Молодіжна Асоціація Студентів Медиків).

14 травня — День матері. Саме до такого особливого для кожної мами свята ми хотіли нагадати, наскільки важливо підтримати тих, хто бореться з безпліддям. Це пацієнти не тільки клініки ІРМ, але і всі пари, які прагнуть завагітніти, але відчувають труднощі. Ми точно знаємо, підтримка в цьому випадку дуже важлива! Адже буває таке, що надії майже немає, але опускати руки не можна. Дітки скоро будуть!

Якщо Ви теж хочете надати підтримку парам, які борються з безпліддям:

Можете написати слова підтримки на своїй сторінці в соціальних мережах і використовувати один з таких тегів #вибудетебатьками #тибудешмамою #тибудештатом #выбудетеродителями #тыбудешьмамой #тыбудешьпапой. Ми збираємо всі пости за цими тегами та розміщуємо на цій сторінці.

Ви можете розмістити мотиваційне фото на своїй сторінці в соціальних мережах. Приклади таких фото подивіться в альбомі на даній сторінці. Також використовуйте теги #вибудетебатьками #тибудешмамою #тибудештатом #выбудетеродителями #тыбудешьмамой #тыбудешьпапой і ми додамо ці фото на сторінку підтримки.

Якщо у Вас немає соціальних мереж, напишіть кілька теплих мотиваційних слів у формі зворотного зв’язку далі на цій сторінці. Ми обов’язково їх опублікуємо.

Ваша підтримка має значення!Акция У вас будут дети

Ваші слова будуть почуті! Підтримайте тих, кому це необхідно! 

“І до Вас прилетить лелека! Мрія збудеться!”

#вибудетебатькамиDSC_0641
Акция Вы будете родителями
Акция Вы станете родителями#тибудештатомАкция Вы станете родителями#тибудешмамоюАкция Вы будете родителями

“Хай маленькі долоньки скоро Вас обіймуть!”

#вибудетебатькамиАкция Вы будете родителями
Акция Вы будете родителями#вибудетебатькамиАкция Вы будете родителями
DSC_0663
DSC_0666#выбудетеродителямиАкция Вы будете родителями

“Серце матері – її дитина!”

#вибудетебатькамиАкция Вы будете родителями
Акция Вы будете родителями
DSC_0676
IMG_20170514_132310
Акция Вы будете родителями
Акция Вы будете родителямиМоя мрія – репродуктивно здорова Україна. Сьогодні, у День матері, особливо хочеться підтримати тих, кому Бог ще не подарував дитинку.
Я вірю, що до вас обов’язково прилетить лелека і #вибудетебатьками

Діана (Голова SCORA Kyiv)Акция Вы будете родителями
IMG_20170514_130734
IMG_20170514_131838

“Нехай дітки народжуються!”

#вибудетебатькамиАкция Вы будете родителями#вибудетебатьками На детской площадке я люблю угадывать кто чей родитель/ребенок. Часто не ошибаюсь. Думаю, что нас так специально создали – мы маленькие копии наших родителей, наши дети – маленькие копии нас самих. Жизнь продолжается в нас и благодаря нам. Любите себя, своих родителей и свое продолжение! Всем любви и добра!

Елена

Сегодня приняли с Катей участие в странном флешмобе #вибудетебатьками. Нас с ней сфоткали с плакатом в поддержку пар, которые стараются стать родителями. Я не знаю, нужна ли этим почти отчаявшимся людям такая поддержка. Но однозначно я на их стороне. Хотя бы потому, что сама когда-то… С Днем мамы меня))
И всем, кто очень хочет, цветов!

ЮлияАкция Вы будете родителями
Акция Вы будете родителями
Акция Вы будете родителями

Оставьте заявку — и мы свяжемся с Вами!

Ваше имя (обязательно)

Ваш телефон (обязательно)

phone-icon-bg

Call Centre