Ведення вагітності після ЕКЗ

Інститут Репродуктивної Медицини пропонує послуги зі спостереження вагітності після процедури штучного запліднення

Через «несправності» в репродуктивній системі матері так звану «ЕКЗ-вагітність» (вагітність після IVF) можна віднести до групи ризику, особливо в першому триместрі. Тому така вагітність вимагає підвищеної уваги акушерів-гінекологів.

 

Відмінності вагітності після IVF від отриманої природним шляхом

Своїм пацієнткам ми рекомендуємо спостерігатися в жіночій консультації нашої клініки. Наші акушери-гінекологи мають високу кваліфікацію і багаторічний досвід роботи з вагітностями після програм запліднення in vitro.

Багатоплідна вагітність після штучного запліднення може призвести до передчасних пологів, пологів за допомогою кесаревого розтину, дітки можуть мати малу вагу при народженні і інші проблеми, пов’язані з недоношеністю.

Щоб мінімізувати ризик виникнення багатоплідної вагітності в нашій клініці, ми проводимо селекцію ембріонів і переносимо в матку не більше двох (в деяких випадках трьох) ембріонів при заплідненні в програмах IVF, ЕКЗ + ІКСІ, ЕКЗ + ІМСІ, КРІО-трансфер. Скорочення числа ембріонів в разі зачаття двійні проводиться тільки в разі визначення генетичних хвороб, що передаються певній статі дитини, або за серйозних пороках розвитку матки.

phone-icon-bg

Call Centre

Як проходить вагітність після запліднення з використанням кріоконсервованих ембріонів?

Вагітність, що наступила після перенесення раніше кріоконсервованих ембріонів нічим не відрізняється від звичайної вагітності, крім гормональної підтримки на ранніх термінах. Пізні терміни вагітності та розродження визначаються акушерською ситуацією, а не способом зачаття.

Детальніше про вартість процедур >>>ТУТ<<<

Залиште заявку — і ми зв'яжемося з Вами!

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Послуги з ведення вагітності в ІРМ