Репродуктолог: консультація з безпліддя

Усвідомлення того, що легко, просто і природно зачати дитину не виходить, застає багато пар зненацька. Наші фахівці наполегливо рекомендують не витрачати час на очікування дива, але й не панікувати, а звернутися до профільного медичного закладу.

phone-icon-bg

Call Centre

У київський Інститут Репродуктивної Медицини звертаються за допомогою жителі всіх областей України і багатьох країн світу. Щоб забезпечити ефективність візиту киян і наших іногородніх пацієнтів, пропонуємо вивчити невелике керівництво.

Наберіть номер (044) 503-07-59, або заповніть зручну форму на сайті, задайте координатору всі ваші запитання і запишіться на прийом до фахівця клініки. На консультацію принесіть результати всіх наявних медичних обстежень, документацію про перенесені захворювання та операції, висновки фахівців інших клінік, якщо Ви до них зверталися.

Для найкращого ознайомлення з ситуацією і вибору програми обстеження необхідна присутність на першій консультації обох партнерів. Статистика свідчить, що майже в рівній кількості випадків виявляється жіночий чи чоловічий фактор безпліддя, а в решти — проблема є в обох партнерів.

Найважливішим моментом першої консультації є довірча і інформативна бесіда з лікарем-репродуктологом.

Після вивчення наданої медичної документації буде розроблена індивідуальна схема комплексного гінекологічного обстеження, включаючи УЗД яєчників і матки, і оцінки оваріального резерву.

Чоловік проходить сперміологічне дослідження зразка еякуляту (спермограма).

За результатами первинного обстеження лікар-репродуктолог, який курує пару, дає повну консультацію і, за необхідності, призначає додаткове обстеження.

Спеціаліст клініки розробить персоналізовану методику лікування, що враховує як поставлений діагноз, так і індивідуальні фізіологічні особливості організму. Пацієнт детально інформується про зміст та особливості протоколу, отримує повне обґрунтування пропонованого лікування.

Приймаючи рішення про початок лікування слід пам’ятати, що стандартний курс в програмах ДРТ триває приблизно 1 місяць. Залежно від особливостей конкретного випадку може виникнути необхідність у спеціальній підготовці до протоколу.

В окремих випадках походження безпліддя встановити не вдається, але це не означає відсутність можливості вирішити проблему.

Безпліддя — не вирок, і фахівці клініки ІРМ неодмінно запропонують Вам вихід з ситуації, що склалася.

Вартість консультацій

Консультація репродуктолога (первинна) – 350 ₴

Консультація репродуктолога (повторна) – 300 ₴

Консультація репродуктолога, завідувача відділенням (первинна)– 800 ₴

Консультація репродуктолога, завідувача відділенням (повторна)– 575 ₴

Пакет «Первинний» (консультація репродуктолога, УЗД органів малого тазу (трансвагінальне), спермограма)
– 900 ₴

Пакет «Первинний» завідувача відділенням (консультація репродуктолога, УЗД органів малого тазу (трансвагінальне), спермограма)
– 1350 ₴

Детальніше про вартість процедур >>>ТУТ<<<

Залиште заявку — і ми зв'яжемося з Вами!

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Консультації