IMSI (метод ІМСІ)

Інститут Репродуктивної Медицини пропонує свої послуги з проведення процедури IMSI в Києві і Україні

 

ІМСІ — це високотехнологічне доповнення до ICSI (введення морфологічно відібраного спермія в цитоплазму яйцеклітини).

При ІМСІ морфологічний відбір якісних сперматозоїдів здійснюється під потужним і дуже точним оптичним обладнанням, яке збільшує зображення в 6300 разів. Для порівняння: при звичайному ІКСІ збільшення становить х 400 разів.

IMSI дозволяє побачити морфологічні дефекти сперміїв і відібрати тільки найякісніші для успішного запліднення і збільшення ймовірності настання вагітності. А процедура запліднення відбувається так само, як й в програмі ЕКЗ + ІКСІ.

Однією з необхідних умов для успішного здійснення програм запліднення in vitro є якість сперми, що використовується для запліднення. Якість сперматозоїдів впливає не тільки на відсоток настання вагітності, але також на ймовірність її виношування.

Ці дані, отримані кілька років тому в ході спеціального дослідження ізраїльськими репродуктологами, стали основою для створення принципово нового підходу до відбору сперматозоїдів – IMSI (Intracytoplasmic Morphologically Selected Sperm Injection – ін’єкція морфологічно відібраних сперміїв в цитоплазму яйцеклітини).

phone-icon-bg

Call Centre

З 2004 року метод IMSI активно використовується провідними клініками репродуктології в усьому світі, в тому числі й нашою клінікою. Як показує практика, ІМСІ збільшує шанси на запліднення в програмах ЕКЗ до 70%, навіть у найважчих випадках чоловічого безпліддя.

ІМСІ вимагає дуже високої кваліфікації ембріологів і сучасного дорогого обладнання ембріологічною лабораторії. Саме тому метод ІМСІ сьогодні доступний лише в деяких українських клініках. Одна з них – Інститут репродуктивної медицини.

Метод ІМСІ: ціна процедури

На формування ціни впливає ряд факторів ЕКЗ IMSI, вартість залежить від переліку послуг, призначених після діагностики і обстеження.

 

ЕКЗ ІМСІ: ціна в ІРМ

IMSI (1-2 яйцеклітини)– від 7400 ₴

IMSI (3-10 яйцеклітин)– від 9700 ₴

IMSI (11 та більше яйцеклітин)– від 11000 ₴

Запліднення яйцеклітин (програма в природньому циклі без анестезії)– від 7400 ₴

Доплата при ембріології за ICSI з використанням матеріалів TESA / PESA
– від 1300 ₴

Детальніше про вартість процедур >>>ТУТ<<<

Залиште заявку — і ми зв'яжемося з Вами!

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Інші програми