Перші кроки до бажаної дитини

Перші кроки до бажаної дитини

За статистикою кожна п’ята пара зіштовхується із труднощами зачаття. Якщо вагітність не настає після року незахищеного статевого життя – це беззаперечний привід розпочати обстеження. Зазвичай подружжя почувається розгублено і часто не знає, з чого починати та як правильно підготуватися до відвідування репродуктивної клініки. Цей допис саме для тих, хто робить перший крок.

  • Вибір медичного центру з досвідченим персоналом та сучасним обладнанням – найперше важливе завдання. Довіра до Клініки й лікаря беззаперечний аспект у досягненні результату.
  • Важливою є і перша консультація. На що варто звернути увагу? Бажано відвідати репродуктолога разом. Причина у ненастанні вагітності може бути пов’язана як з жінкою, так і з чоловіком. Розпочинати обстеження разом – це гарна ідея не лише з позиції виключення чоловічого чи жіночого фактору одночасно, а й з погляду психологічної підтримки один одного.

Лікарі репродуктологи ІРМ рекомендують комплексний пакет обстеження первинних пацієнтів, що включає в себе:

  • ультразвукове дослідження органів малого тазу для жінки;
  • спермограма для чоловіка;
  • консультація подружжя по результатах.

Акційна вартість пакета «Первиний» – 900 грн. (замість 1460 грн.).

Як підготуватися до прийому лікаря?

Перш за все, віднайдіть попередні результати досліджень, пов’язані з питанням зачаття, якщо такі проводилися раніше. Ваша медична документація може допомогти лікарю у постановці діагнозу. Не призначайте собі додаткові дослідження самостійно чи за порадою інтернет-ресурсів. Лікар, після знайомства з вами за необхідності порекомендує додаткове обстеження і підкаже, як до нього підготуватися.

Чи важливий день менструального циклу для ультразвуку? Не варто підлаштовуватися під жіночий календарик. Кожна фаза циклу інформативна по-своєму. Ультразвук під час менструації також проводять. Тому початок критичних днів – не привід скасовувати заздалегідь запланований візит до лікаря.

Як підготуватися чоловіку до здачі спермограми?

Для достовірності результату дотримайтесь наступних умов:

  • статеве утримання 3-4 дні до здачі.
  • відмова від алкоголю,
  • обмеження в сильних фізичних навантаженях;
  • не відвідувати лазню чи сауну на передодні.

Окрім попередньої медичної історії, візьміть з собою Ваші паспорти та сплануйте візит до Клініки за 40-60 хвилин до призначеного часу. Це дозволить без метушні заповнити Ваші дані, необхідні для формування медичної картки, здати спермограму та з результатом відвідати лікаря.

Не забудьте про позитивне мислення! Повірте, що у Вас усе вийде! Фахівці ІРМ зроблять усе можливе, щоб наблизити вас до довгоочікуваного щастя материнства й батьківства.

Якщо у вас лишилися запитання, будь ласка, зателефонуйте або напишіть нам. Координатори завжди раді допомогти. https://www.irm.ua/ua/kontakty/