IRM_award_GF

Нагородження ІРМ премією “Золота Фортуна”

“Золота Фортуна” — шлях до міжнародного визнання!

На початку липня відбувся черговий захід Міжнародного Академічного Рейтингу “Золота Фортуна” (Київ). Академія проводить церемонію вшанування заслуг видатних особистостей та організацій людства в багатьох країнах світу. Обранці Рейтингу — це люди, які заслуговують вищої поваги та відзнаки за свої досягнення в найрізноманітніших сферах діяльності. Наука, промисловість, культура, освіта і не тільки. МАРТІС “Золота Фортуна” постійно проводить урочисті акції, метою яких є заохочення тих людей, які своєю творчою працею, завзяттям, наполегливістю зробили вагомий внесок у зміцнення Української держави та досягли громадського визнання.

Сьогодні окрему інформаційну увагу приділили нашим співвітчизникам, які отримали титули переможців та лауреатів Рейтингу, який має світове ім’я. Серед нагороджених і Інститут Репродуктивної Медицини, а також Федір Власович Дахно особисто.

Цитата:

“ДАХНО ФЕДІР ВЛАСОВИЧ, генеральний директор ПрАТ «Інститут Репродуктивної Медицини» нагороджений Почесною медаллю «Трудова слава» ІІ ступеня в номінації: «За вагомий внесок у розвиток вітчизняної медицини в галузі гінекології та репродуктології та високий професіоналізм».

Дахно Ф.В. – кандидат медичних наук, доктор філософії, професор, академік декількох академій наук, професор кафедри акушерства, гінекології і репродуктології НМАПО ім.. П.Л.Шупика -першим започаткував на Україні розробку та впровадження методик допоміжних репродуктивних технологій для лікування безпліддя людини. Як результат в 1984 році – вперше на Україні було успішно запліднено жіночу яйцеклітину in vitro, а у 1991 році вперше була народжена дитина запліднена  in vitro. Завдяки професіоналізму і самовідданості професора Дахно Ф.В. у сфері допоміжних репродуктивних технологій ІРМ вже понад 20 років залишається лідером галузі. В Інституті Репродуктивної Медицини високопрофесійні лікарі клініки надають широкий спектр медичних послуг в сфері гінекології та репродуктології. Дахно Федір Власович – член комітету радників Європейського товариства репродукції людини і ембріології, член Американського товариства репродуктивної медицини, автор багатьох наукових праць, монографій, наукових винаходів – видатна людина сучасності, яка зробила вагомий внесок у розвиток вітчизняної репродуктивної медицини.

ПрАТ «Інститут Репродуктивної Медицини», генеральний директор професор Дахно Федір Власович, нагороджено Дипломом Якості, в номінації: «За високий професіоналізм та якість надання медичних послуг в галузі гінекології та репродуктології». Інститут було засновано у 1994 році видатним науковцем, професором Дахно Федором Власовичем. СьогодніПрАТ «Інститут Репродуктивної Медицини» – лідер у сфері надання медичних послуг з репродуктології. На цей час високопрофесійній фахівці Інституту надають такі медичні послуги, як: діагностика та лікування всіх форм безпліддя, внутрішньо маткова інсемінація, запліднення in vitro, ІКСІ, допоміжний лазерний хетчінг, донаційні програми, застосування кріотехнологій для збереження сімейного генофонду. За 2015 рік виконано понад півтори тисячі лікувальних циклів, й народжено 460 діток. Крім того в Інституті відкрито центр підготовки для молодих батьків, а також тих подружніх пар, які тільки планують народження дитини.

«Інститут Репродуктивної Медицини» Клініка професора Ф.В. Дахно – життя народжується тут.”

 

IRM_award_GF_Dakhno

Залиште заявку — і ми зв'яжемося з Вами!

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

phone-icon-bg

Call Centre