Мандрівні ембріони, або як транспортувати біологічний матеріал

Мандрівні ембріони, або як транспортувати біологічний матеріал

Часто пацієнти побоюються змінювати Клініку, маючи в ній кріоембріони. Адже процедура перевезення “сніжинок” здається надскладним завданням. Насправді все досить просто і безпечно. І ембріони ще до імплантації “подорожують” не лише в межах України, а й з легкістю перетинають кордони, якщо їхні майбутні батьки бажають продовжити лікування в іншому медичному закладі.

Що необхідно для транспортування?

Найперше і найголовніше – Ваше бажання і впевненість, що на новому місці все вдасться! Окрім проходження через невелику паперову роботу, слід отримати у приймаючої сторони спеціальний контейнер (на близькі відстані іноді навіть використовують звичайний термос), у який ембріологи іншої Клініки дбайливо помістять ембріони, наповнивши ємність рідким азотом, завдяки якому незалежно від температури повітря навколишнього середовища, в контейнері зберігатимуться комфортні для сніжинок -196°. І Ви з легкістю та без сторонньої допомоги доставите цінний вантаж до місця призначення.

!Заходи безпеки мінімальні – тримати контейнер вертикально і не закривати щільно кришку, щоб пари азоту мали можливість виходити.

Бажаєте довідатися деталі для перевезення ембріонів чи іншого кріоконсервованого матеріалу? З радістю проконсультуємо! Лише залиште заявку для зворотнього зв’язку або зателефонуйте нам:

066 503 07 59

098 503 07 59

044 503 07 59.