Лист майбутній мамі

Дорога матусю! Сьогодні до нас прилітали лелеки. Я знав про їх приліт ще за тиждень, готувався. З самого ранку дістав валізу, склав туди всі мої речі. А потім вирішив підкріпитися на доріжку, шлях бо стояв неблизький. Забарився. Вдаюся, а зграя вже в небі.

Мамусю, прости мене, я знаю, як сильно ти мене чекаєш, переживаєш, коли ж я прилечу, а мене все немає і немає. Тому я одразу вирішив написати тобі листа і розповісти, як ми, малюки, тут живемо-поживаємо в очікуванні свого лелеки. Мила моя матусю! Ти не турбуйся, я тут не один, нас тут тисячі, мільйони, не злічити. І всі чекають свого лелеки. Деякі малюки такі нетерплячі, так сильно хочуть скоріше потрапити до своїх батьків, що прохають залітних лелек віднести їх до них. А лелеки не можуть відмовити, добрі вони, та й робота у них така. Ми проводжаємо цих малюків, сподіваємося, що батьки їх чекають. Але трапляється, що їхні батьки ще самі майже діти або матусі не дуже добре себе почувають і не можуть поки їх прийняти, і тоді відсилають таких діток назад.

Мамо, ти б бачила, якими сумними повертаються ці малюки. Ми, як можемо, намагаємося їх втішити, розвеселити. Адже все тут знають, що через якийсь час ці ж малюки потраплять до тих же самих батьків, які вже будуть їх чекати з нетерпінням.

Матінко, ти у мене така смішна, віриш якимось неймовірним прикметами. Уже навіть пипку приготувала. Невже ти думаєш, що я зазіхну на якусь там  пипку?! Хоча вона красива, я не сперечаюся. Насправді я вже давним-давно вибрав саме тебе, моя кохана, найдобріша, мила матуся. І прийду саме до тебе. Вже дуже скоро. Але, якщо тобі так легше, то купуй пипки, малюй другі смужечки на тестах, може, і справді це якось поквапить нашого лелеку.

Моя улюблена матусю, ти тільки не переживай за мене, не плач, не сумуй. Наступного разу я не проґавлю свого лелеки. Вже краще голодним прилечу, ти мене нагодуєш, знаю. Я, мамусю, як сяду на лелеку, відразу тобі телеграмою дві смужечки вишлю, і ти будеш знати, в яких числах мене приблизно очікувати. Ах, так, ми ж з тобою ще на УЗД побачимося, я тобі ручкою помахаю, і ти будеш вже зовсім спокійна за мене. А зустрінемося ми з тобою в Будинку Побачень, там зазвичай все мами своїх малюків зустрічають. Я, хоч, сказати ще нічого не зможу, але подивлюся у твої ніжні очі, і ти зрозумієш, як сильно Я ТЕБЕ ЛЮБЛЮ, МАМОЧКА!

До скорої зустрічі, Твій Малюк!