Лікування безпліддя у жінок

Інститут Репродуктивної Медицини пропонує свої послуги з лікування жіночого безпліддя.

Перший і головний сигнал про проблеми з репродуктивним здоров’ям — неможливість завагітніти природним чином протягом року при регулярному сексі без контрацепції. В такому випадку необхідно звернутися за консультацією лікаря-репродуктолога. Він допоможе встановити причину, через яку пара не може зачати дитину.

Висококваліфіковані лікарі ІРМ проводять необхідні обстеження, складають індивідуальну програму лікування, а також використовують кращі допоміжні репродуктивні технології світового рівня для досягнення бажаного результату — появи на світ вашого малюка.

Лікування жіночого безпліддя

Кожна дівчинка має можливість стати мамою в майбутньому, якщо у неї немає вроджених патологій, спадкових або набутих захворювань, які повністю або частково пригнічують здатність до дітородіння. Фактор репродуктивного здоров’я дівчини — своєчасно почалися (в 10-15 років) безболісні (або при малому дискомфорті) регулярні менструації. Порушення циклу вважається одним із симптомів, що вказують на безпліддя у жінок, лікування в такому випадку, наприклад, буде включати відновлення гормонального балансу і повернення в цикл. Взагалі, від причини, що спровокувала жіноче безпліддя, лікування залежить напряму.

Якщо виникли побоювання з приводу репродуктивного здоров’я, потрібна консультація й інформація про те, що входить в лікування безпліддя жінок і які актуальні ціни, — зверніться в ІРМ. У клініці працюють провідні фахівці в цій області та застосовуються передові технології лікування.

Методи лікування безпліддя у жінок

У ІРМ представлені найбільш ефективні методи, покликані допомогти в настанні вагітності:

  • внутрішньоматкова інсемінація (ВМІ) – перенесення сперми в порожнину матки для запліднення яйцеклітини в природньому циклі;
  • екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ) – запліднення in vitro, тобто поза організмом жінки, після якого ембріон підсаджується в матку;
  • ЕКЗ з донорськими ембріонами – ембріон, отриманий в результаті запліднення донорської яйцеклітини донорською спермою, переносяться в матку пацієнтки;
  • допоміжний лазерний хетчінг — процедура, яка полегшує прикріплення ембріона до стінки матки при ЕКЗ.

Запишіться на прийом, щоб отримати кваліфіковану консультацію та допомогу в лікуванні жіночого безпліддя з гарантією результату.

phone-icon-bg

Call Centre

Ціни

Внутрішньоматкова інсемінація – від 7200 ₴

Донаційна програма– від 77000 ₴

Ембріотрансфер– від 5100 ₴

Запліднення яйцеклітин– від 7400 ₴

Культивування ембріонів– від 13300 ₴

Ембріологіяя– від 39000 ₴

Детальніше про вартість процедур >>>ТУТ<<<

Залиште заявку — і ми зв'яжемося з Вами!

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)