Лікування безпліддя

Інститут Репродуктивної Медицини пропонує свої послуги з лікування безпліддя в Києві і Україні

За статистикою, у світі налічується понад 48 млн пар, які зазнають труднощів із зачаттям.

В Україні таких – 1 млн, і з кожним роком в клініки репродуктивної медицини звертається все більше сімей за допомогою в народженні здорових дітей.

В ІРМ успішно проводять діагностику та лікування чоловічого і жіночого безпліддя: щорічно понад 500 нових життів з’являється на світ завдяки нашим лікарям.

Лікування від безпліддя в ІРМ: наші переваги

Якщо ви ставите питання, де лікувати безпліддя, ви звернулися за адресою. Інститут Репродуктивної Медицини – передова клініка, яка оснащена професійним обладнанням, що дозволяє встановити і перемогти безпліддя, лікування проводиться за сучасними методиками під наглядом досвідчених висококваліфікованих лікарів.

Клініка професора Ф. В. Дахно — це:

  • 27 років успішного досвіду в сфері ДРТ;
  • цілковита конфіденційність;
  • команда репродуктологів, ембріологів, ендокринологів, гінекологів, акушерів, урологів, андрологів і генетиків міжнародного класу;
  • сучасна високоточна техніка компаній – світових лідерів у своїй сфері, що дає можливість точно діагностувати безпліддя, лікувати його ефективно;
  • спільні проєкти з репродуктивними клініками ближнього і далекого зарубіжжя;
  • першість в реалізації європейських та американських допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ) на території України;
  • енергетична автономність: індивідуальне водо-, енерго- і теплопостачання, а також система вентиляції та очищення повітря дозволяють забезпечити безпечну та безперебійну роботу клініки;
  • індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Щоби забезпечити психологічний і фізичний комфорт при кожному візиті для наших пацієнтів створена особлива атмосфера турботи і підтримки. Клініка обладнана за технологією «Чисті приміщення» відповідно високим міжнародним стандартам, тому тут завжди затишно і зручно.

phone-icon-bg

Call Centre

Лікування безпліддя: ціни в ІРМ

Для нас не буває дрібниць в тонкому питанні встановлення і усунення причин, що не дозволяють парі природним чином зачати і виносити здорову дитину. Ми знаємо, що кожен випадок унікальний, тому маємо, мабуть, самим різноманітним арсеналом перевірених досвідом і часом програм і технологій в сфері репродуктивного здоров’я в Україні.

Програми

Внутрішньоматкова інсемінація – від 7200 ₴

Донаційна програма – від 77000 ₴

Ембріотрансфер– від 5100 ₴

Запліднення яйцеклітин– від 7400 ₴

Культивування ембріонів– від 13000 ₴

Ембріологія– від 38000 ₴

Кріоконсервація

Кріоконсервація ембріонів– від 4950 ₴

Кріоконсервація ооцитів– від 5800 ₴

Кріоконсервація сперми– від 1650 ₴

Кріоконсервація ембріонів (1 міс)– від 375 ₴

Кріоконсервація ооцитів (1 міс)– від 375 ₴

Кріоконсервація сперми (1 міс)– від 250 ₴

Детальніше про вартість процедур >>>ТУТ<<<

Оскільки в клініці використовуються іноземні медикаменти і методики, вартість лікування безпліддя прив’язується до поточного курса валют. На жаль, коливання відбуваються часто, і інформація про те, скільки коштує лікування безпліддя в Україні, на сайтах медустанов може часом не відповідати реальному прайсу. Тому, плануючи відвідини лікаря в ІРМ, при необхідності знати точні розцінки, просимо заздалегідь ознайомитися з актуальними цінами на медичні послуги за одним із зазначених телефонів:

Причини безпліддя

Випадки безпліддя як для жінок, так і для чоловіків за статистикою приблизно рівні: близько 40% для кожної статі і 20%, пов’язані з несумісністю партнерів, або, як ще називають такі ситуації — поєднані фактори безпліддя.

Для жінок найбільш характерними причинами є ендометріоз (коли клітини внутрішнього шару стінки матки  розростаються за межі цього шару), порушення овуляції, захворювання матки та маткових труб, гормональні відхилення, генетичні патології.

Для чоловіків причиною в основному є різні дефекти сперматогенезу — сперма чоловіка не містить достатню кількість якісних сперматозоїдів, необхідних для запліднення. Причини цього бувають різні: порушення роботи яєчок (секреторні фактори), бар’єри для виходу сперми (обтураційні фактори), вироблення організмом антитіл, що перешкоджають сперматозоїдам (імунологічні фактори).

У ситуації ж поєднаного фактора безпліддя причиною є поєднання обставин чоловічого і жіночого безпліддя.

Вчасно проведена діагностика і точно поставлений діагноз — це вже половина справи. Пам’ятайте: якщо пара протягом року намагається безуспішно завести дитину — це вже привід звернутися до репродуктолога.

Залиште заявку — і ми зв'яжемося з Вами!

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)