Кріоконсервація сперми

Інститут Репродуктивної Медицини пропонує свої послуги з кріоконсервації сім’я

Різні чинники турбують також представників сильної статі, які прагнуть стати батьками, але з різних причин повинні з цим почекати.

Для чоловіків, які думають про дітей

Чоловік може працювати на шкідливому виробництві і хвилюватися через те, що це з часом призведе до зниження його репродуктивних можливостей. Через вік або хвороби знижується потенція. Крім того, в різних сферах діяльності, де зайняті чоловіки, велика ймовірність травматизму, який може вплинути на нормальне вироблення сперматозоїдів.

Заморожування сперми дасть гарантію того, що ви станете батьком у потрібний Вам час.

phone-icon-bg

Call Centre

Ми будемо раді Вам допомогти!

Фахівці нашої клініки користуються заслуженим авторитетом в області репродуктології в Україні. Вони мають великий досвід в проведенні такої процедури, як кріоконсервація ембріонів і гамет. Високоякісне медичне обслуговування за найбільш прийнятною вартістю — те, що ми гарантуємо своїм клієнтам.

Кріоконсервація біоматеріалу — вибір сучасних людей, які вміють оптимально планувати своє життя. Звертайтеся в нашу клініку в Києві! Ціна за майбутнє щастя материнства і батьківства, ми впевнені, вас влаштує!

Скільки коштує кріоконсервація сперми

Детальніше дізнатися, скільки коштує заморозити сперму, ціну збереження сперми, а також пов’язані процедури та консультації, Ви можете, зв’язавшись з координатором (Ви можете зателефонувати в Інститут за вказаними телефонами або залишити заявку на зворотний зв’язок).

Ціни на заморожування сперми

Кріозбереження сперми протягом 1 місяця (без урахування вартості кріоконсервації)
– 250 ₴

Кріозбереження сперми протягом 1 року (без урахування вартості кріоконсервації)
– 2200 ₴

Кріоконсервація сперми, 2 біодози (без урахування вартості кріоконсервації) – 1650 ₴

Детальніше про вартість процедур >>>ТУТ<<<

Залиште заявку — і ми зв'яжемося з Вами!

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Інші методи