Відгуки

Дорогі пацієнти, Ви можете написати свій відгук про роботу клініці на цій сторінці, або відправити його на пошту info@irm.com.ua. Також, ми будемо раді отримувати Ваші історії про лікування безпліддя, або просто слова підтримки тим, хто зараз на шляху до заповітного батьківства.

Кожне повідомлення проходить модерацію, тому Ваш відгук може з’явитися на сайті через деякий час. На Ваш відгук може відповісти адміністратор.

Обов’язкове поле

Як вас звати? (Ім’я, або повне ПІБ)
Ваша адреса електронної пошти?
Ім’я або прізвище лікуючого лікаря
Що Ви про нас думаєте?

Хочу від щирого серця подякувати Кононенко Ірині Яківні !!! У червні буде рівно рік нашим синочкам! Велике вам спасибі! Щастя точно є! Дякую Богові за нашу зустріч. Щастя Здоров’я Вам на довгі роки

Ольга
Лип 22, 2019
Кононенко І.Я.

Хочемо подякувати чудовому лікарю Кононенко Ірині Яківні. Прийшли ми до неї в січні 2018 року зі проблемою безпліддя 5 років безрезультатного лікування в рідному місті. Нас відправили до Києва і сказали вам допоможе тільки ЕКО. Доктор подивилася наші аналізи та УЗД і сказала що є ще шанси завагітніти природним шляхом. Ми вирішили довіритися їй і спробувати ще раз. І ось через пів року я завагітніла завдяки грамотно підібраному лікуванню Ірино Яківною. Два тижні тому у нас народилася донечка і ми дуже щасливі спасибі Вам величезне.

Світлана
Тра 23, 2019
Кононенко Ірина Яківна

Хочу подякувати Андрію Володимировичу Сербину за його професіоналізм, завдяки якому на цьому тижні народилася моя дівчинка.

Ольга Вишневська
Тра 23, 2019
Сербін А.В.

Лікувалася у Кононенко І. Я всім задоволена, після грамотно призначеної стимуляції завагітніла. До цього лікувалася три роки у інших лікарів Києва безрезультатно! Спасибі величезне за мою Христину!

 
Татьяна
Жов 9, 2017
Кононенко И. Я

Висловлюємо величезну подяку нашому лікаря  Ткачик Галині Павлівні та всім співробітникам клініки! У березні минулого року ми до Вас звернулися і вже в березні цього року стали щасливими батьками нашої донечки !!! Дякую Вам велике, дай Бог Вам здоров’я та успіхів у Вашій дуже важливою для багатьох роботі !!

 
Тетяна, Віктор
Бер 23, 2017
Ткачик Галина Павлівна