ICSI (метод ІКСІ)

Інститут Репродуктивної Медицини пропонує свої послуги з проведення процедури ICSI в Києві і Україні

У нашій клініці ICSI успішно практикується з 1996 року. Саме тоді під керівництвом професора Дахно Ф.В. була зачата перша в Україні дитина за програмою запліднення in vitro + ICSI. У зв’язку з розширенням показань до застосування методу ІКСІ, зараз він активно практикується в більшості клінік України.

Введення сперматозоїда в цитоплазму яйцеклітини

Для успішного запліднення яйцеклітини за допомогою екстракорпорального запліднення (IVF) потрібно понад мільйон рухливих сперміїв. При знижених показниках спермограми ймовірність запліднення різко зменшується і доцільність застосування запліднення in vitro виявляється під питанням. Але навіть в таких випадках у пацієнтів є шанс отримати генетично рідну дитину — це використовувати ІКСІ (ICSI). Це додатковий метод, який підвищує результативність запліднення in vitro. Саме тому програму запліднення з використанням ІКСІ часто називають ЕКЗ + ІКСІ.

Внаслідок детального відбору зрілих яйцеклітин і якісних сперміїв, а також «прицільного» запліднення, процедура ІКСІ у пацієнтів з важким чоловічим безпліддям забезпечує результативність на рівні класичного ЕКЗ і навіть трохи вище

Коли і як проводиться ІКСІ

Головна відмінність процедури ЕКЗ і ІКСІ в порівнянні з класичним екстракорпоральним заплідненням, полягає в тому, що після забору яйцеклітин в кожну з них вводиться по одному спеціально відібраному сперматозоїду. Для цього спермій поміщають в мікроголку, якої проколюють блискучу оболонку яйцеклітини, і таким чином вводять його в цитоплазму.

Ця складна мікроманіпуляція проводиться під мікроскопом, котрий збільшує зображення в 400 разів, і дозволяє досягти позитивного результату навіть при наявності одиничного живого сперматозоїда.

Подальший контроль запліднення, розвиток ембріонів, відбір найякісніших з них для перенесення в порожнину матки виконуються так само, як в програмі запліднення in vitro.

phone-icon-bg

Call Centre

Кому рекомендовано ІКСІ (ICSI)

ЕКЗ + ІКСІ рекомендовано:

  • для лікування чоловічого безпліддя;
  • жінкам після 40, коли спостерігається вікове потовщення оболонки яйцеклітини;
  • при низькій результативності звичайного запліднення in vitro (менш 50%);
  • при ендометріозі та імунологічному факторі безпліддя;
  • в деяких інших випадках, коли одне тільки запліднення in vitro буде наперед малоефективним.

При цьому отримати спермії для ІКСІ можна як з еякуляту, так і з яєчок або їх придатків.

Метод ІКСІ: ціна процедури

На формування кінцевої ціни впливає ряд факторів ЕКЗ ІКСІ, вартість залежить від підсумкової кількості послуг, які призначаються після діагностики і обстеження.

ЕКЗ ІКСІ: ціна в ІРМ

ICSI (1-2 яйцеклітини)– від 7400 ₴

ICSI (3-10 яйцеклітин)– від 9700 ₴

ICSI (11 та більше яйцеклітин)– від 11000 ₴

Запліднення яйцеклітин (програма в природньому циклі без анестезії)– від 7400 ₴

Доплата при ембріології за ICSI з використанням матеріалів TESA / PESA
– від 1300 ₴

Детальніше про вартість процедур >>>ТУТ<<<

Залиште заявку — і ми зв'яжемося з Вами!

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Інші програми