Гістероскопія

Ця процедура має широке практичне застосування в гінекології і репродуктивній хірургії

У більшості випадків без проведення унікальної за своєю інформативністю гістероскопії неможлива комплексна діагностика причин безпліддя і проблем невиношування вагітності.

Гістероскопія включає в себе:

  • Діагностичний етап — огляд (пряма візуалізація) порожнини матки за допомогою спеціальної оптичної системи (гістероскопа). Проводиться для виявлення в порожнині матки патологічних вогнищ. При цьому огляд проходить без пошкодження тканин.
  • Хірургічний етап — Застосовується при лікуванні захворювань, що локалізуються всередині матки. До таких патологій відносяться: міома, поліпи, синехії, перегородка. Переваги методу полягають в його атравматичності та гарній візуалізації.

Рекомендовано проведення гістероскопії при наявності таких патологій:

  • безпліддя, невиношування вагітності, звичний викидень;
  • невдалі програми запліднення in vitro (IVF);
  • порушення менструального циклу в різні періоди життя жінки (ювенільний, репродуктивний, перед менопаузою);
  • підозра на внутрішньоматкову патологію (субмукозна міома матки, поліпи ендометрію, внутрішній ендометріоз (аденоміоз), чужорідне тіло в порожнині матки, залишки плодового яйця і плаценти після пологів і абортів, внутрішньоматкова перегородка, інші аномалії розвитку матки, синехії тощо;
  • контроль терапії гіперпластичних процесів ендометрію.
phone-icon-bg

Call Centre

Ця процедура також дозволить виявити патології або аномалії розвитку матки, прояснити походження кровотеч та інших відхилень від норми протікання менструального циклу. Контрольне дослідження гістероскопом показано після хірургічних маніпуляцій на матці, гормонального лікування і при невиношуванні вагітності.

Перед виконанням гістероскопії необхідна консультація лікаря. Зазвичай проводиться огляд на кріслі й обов’язкове обстеження перед самою процедурою.

Протипоказанням до огляду порожнини матки за допомогою гістероскопа є запальні процеси та вагітність.

Доцільність гістероскопії при всебічному і ґрунтовному підході до діагностики та лікування гінекологічних захворювань незаперечна.

Лікар медичного центру ІРМ роз’яснить вам особливості проведення цього дослідження.

Вартість процедур

Гістероскопія діагностична без анестезії
– 4180 ₴

Гістероскопія оперативна (розширена) з анестезією
– 6050 ₴

Детальніше про вартість процедур >>>ТУТ<<<

Залиште заявку — і ми зв'яжемося з Вами!

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)