Допоміжний лазерний хетчинг

Допоміжний хетчинг (Assisted Hatching, від англ. Hatch – вилуплюватися з яйця, прокльовується) – це мікропроцедура, яка проводиться в програмах ЕКЗ з метою полегшити «вилуплення» ембріона на стадії бластоцисти (виходу з блискучої оболонки, в якій вони перебувають, і прикріплення до стінки матки).

Річ у тому, що у «лабораторних» ембріонів може бути знижене виділення спеціальних ферментів, які розчиняють блискучу оболонку. Це заважає нормальному прикріпленню ембріонів. І найчастіше це стає головною причиною того, що у деяких пар після запліднення in vitro так і не настає вагітність.

Що таке хетчинг в ЕКЗ?

Процедура допоміжного хетчинга при ЕКЗ проводиться безпосередньо перед перенесенням ембріона в матку. За допомогою лазерного імпульсу у блискучій оболонці ембріона робляться невеликі спеціальні насічки, що значно полегшує його природне «вилуплення» і прикріплення до стінки порожнини матки.

У нашій клініці для хетчинг ембріонів використовується ефективна і водночас безпечна для ембріонів лазерна установка останнього покоління. Вона дозволяє уникнути пошкодження клітин ембріонів під час цієї процедури та виконати її максимально якісно.

phone-icon-bg

Call Centre

Кому це може допомогти?

Допоміжний хетчинг призначений:

  • для підвищення ефективності програм штучного запліднення у пацієнток старше 35 років;
  • при перенесенні заморожених ембріонів;
  • після кількох невдалих спроб запліднення in vitro з перенесенням якісних ембріонів.

Як показує практика, у всіх цих випадках природне “вилуплення” ембріона утруднено, оскільки блискуча оболонка ембріонів має підвищену щільність. Assisted Hatching вирішує цю проблему і в кілька разів підвищує шанси на вагітність в програмах ЕКЗ.

Хетчинг: ціна в ІРМ

Вартість в ембріології

Оплата за лазерний хетчинг при вітрифікації
– 2200 ₴

Детальніше про вартість процедур >>>ТУТ<<<

Залиште заявку — і ми зв'яжемося з Вами!

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Інші програми