Донорство яйцеклітини

Інститут Репродуктивної Медицини пропонує свої послуги з донорства яйцеклітин у Києві й Україні

Завдяки такому явищу, як донорство яйцеклітини в Україні, безплідні жінки отримали шанс на появу дитини. Жінка — потенційний донор яйцеклітини в Києві в ІРМ, повинна бути віком від 18 до 30 років і мати хоча б одну здорову дитину. Важливою умовою для донорства яйцеклітини є також відсутність в анамнезі вад серця або генетичних захворювань. Крім того, якщо ви зважилися стати донором яйцеклітини, у вас також не повинно бути яких би то не було шкідливих звичок, оскільки це може позначитися на здоров’ї майбутньої дитини. Донорами ооцитів не можуть стати жінки, які перенесли протягом життя операції або важкі захворювання.

Продаж яйцеклітини: умови

Причини ставити собі питання, де можна здати яйцеклітину, бувають різні, однак ті, хто хоче стати донором яйцеклітин, повинні відповідати певним параметрам, щоб мати можливість стати донором ооцитів.

Якщо потенційний донор відповідає всім цим вимогам, їй необхідно записатися на прийом до лікаря. Це потрібно для проведення ретельного обстеження стану здоров’я з метою переконатися в тому, що жінка може стати донором здорових яйцеклітин. Під час первинного огляду проводяться наступні дії:

 • Визначення групи крові та резус-фактора;
 • Загальний огляд у терапевта і висновок про допустимість хірургічного втручання;
 • Огляд у нарколога і психіатра;
 • Генетичне обстеження;
 • Обстеження у гінеколога;
 • Електрокардіограма (ЕКГ);
 • Загальний аналіз крові (ЗАК) і аналіз на біохімію. Аналіз на репродуктивні гормони;
 • Аналіз сечі;
 • Аналіз на сифіліс, ВІЛ та гепатити В і С;
 • Мазок піхви на флору і ступінь чистоти;
 • Обстеження на захворювання, що передаються статевим шляхом: уреаплазмоз, гонорею, генітальний герпес, хламідіоз, цитомегалію;
 • Мазок шийки матки;
 • Флюорографія.

Якщо всі параметри в нормі та протипоказання до донорства яйцеклітини відсутні, тоді приступають до другого етапу — стимуляції яєчників з метою викликати овуляцію. Для цього в перші дні циклу жінка починає приймати препарат, що стимулює діяльність яєчників. Мета курсу — викликати дозрівання не однієї, а відразу декількох яйцеклітин протягом одного циклу. Це значно підвищує шанси на успіх ЕКЗ. Зазвичай досягнення фолікулами (бульбашками, в яких дозрівають яйцеклітини) необхідних розмірів відбувається за 8-10 днів. Після цього жінці вводиться гормон, завдяки якому відбувається остаточне дозрівання ооцитів.

Після того, як ооцити дозріли, приступають до другого етапу. На цій стадії відбувається вилучення донорських яйцеклітин. Ця процедура обов’язково повинна проводитися амбулаторно. У процесі відбору пункційною голкою введеної в піхву, проколюються фолікули, з яких витягуються яйцеклітини. Вся процедура проводиться під наркозом, тому є абсолютно безболісною, і займає не більше 15-20 хвилин.

Після того, як донорські яйцеклітини будуть вилучені, з них відбирають найзріліші і якісніші, які на 4-6 годин поміщаються в спеціальний інкубатор, після чого відбувається їх запліднення.

Донор яйцеклітин повинна пам’ятати, що вся процедура забору ооцитів абсолютно безболісна. В процесі проведення обстежень і підготовки до донорства ви можете вести звичний вам спосіб життя: оскільки не потрібно багато часу на проведення обстежень, це ніяк не відіб’ється на вашій роботі або вільний час. Єдиним протипоказанням після здачі яйцеклітин є обмеження по водінню машини протягом доби після проведення процедури. В процесі обстеження ви отримуєте абсолютно безкоштовну діагностику стану свого здоров’я. Гормональні препарати, які дають жінці-донору для стимулювання овуляції — це не ті гормони, про які ходить недобра слава. Від них у вас не виростуть вуса, не пропадуть місячні й не з’явиться целюліт. Навпаки, введення в організм жіночих гормонів позитивно позначиться на загальному стані вашого здоров’я, зовнішньому вигляді та самопочутті.

І найголовніше: Ваша донорська яйцеклітина може подарувати безплідній жінці радість материнства, можливість відчути себе мамою, а це — найпрекрасніше на світі почуття. Крім того, крім безкоштовного медичного обстеження, проведеного перед процедурою, ви отримаєте матеріальну винагороду за донорство яйцеклітини незалежно від результату та успішності проведення ЕКЗ.

Якщо Ви потенційний донор ооцитів, в Києві Ви можете звернутися в наш Інститут і дізнатися докладніше про процедури, яким піддається наш донор яйцеклітини та компенсації за біоматеріал.

phone-icon-bg

Call Centre

Донорство яйцеклітин в ІРМ

Це можливість допомогти іншій родині дізнатися радість материнства. Ми пропонуємо Вам стати донором! Якщо ви вирішили продати яйцеклітину, щоб допомогти бездітній парі, то вам потрібно знати наступне:

Кому Ви допомагаєте? Це:

 • жінки, які бажають завагітніти, але не в змозі виробляти свої власні яйцеклітини (видалені яєчники, передчасне згасання функції яєчників, наслідки після хіміо / радіо терапії);
 • жінки з незрілими яйцеклітинами, не здатними до розвитку і запліднення;
 • жінки з генетичними захворюваннями, що передаються у спадок.

Хто може стати донором яйцеклітини?

Донором може стати жінка:

 • у віці від 18 до 30 років;
 • привабливої зовнішності, не схильна до повноти;
 • відсутність спадкових генетичних захворювань в сім’ї;
 • відсутність шкідливих звичок обов’язково;
 • відсутність шкідливих виробничих факторів на робочому місці;
 • наявність своєї дитини;
 • група і резус крові, колір волосся і очей, а також національність вирішального значення не мають.

Донорство яйцеклітини: ціна в ІРМ

Якщо Ви ставите питанням, скільки платять донорам яйцеклітин, то відповідь проста:

Компенсація донорам в клініці ІРМ становить до 25000 гривень за 1 програму.

Додатково: Безкоштовне гінекологічне обстеження в сучасній приватній клініці. Повна конфіденційність. Процедура безпечна.

Заповніть, будь ласка, анкету донора ооцитів, яка приведена нижче і відправте її на електронну адресу info@irm.com.ua. Якщо Ваша кандидатура буде відібрана, з Вами зв’яжеться наш координатор.

Анкета донора ооцитів (завантажити)

Залиште заявку — і ми зв'яжемося з Вами!

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Інформація для бажаючих стати донорами

Ви можете стати донором, якщо:

Ви мама щонайменше однієї дитини;

 • Ваш вік 18-30 років;
 • У Вас немає шкідливих звичок;
 • У Вас немає хронічних, гінекологічних, генетичних захворювань;
 • У Вас нормальна будова тіла (немає надлишкового або недостатньої ваги).

Чому варто стати донором:

 • Додатковий дохід. Добра компенсація за яйцеклітини.
 • Безкоштовне медичне обстеження. Кожен донор пройде комплексне медичне обстеження під час участі в програмі.
 • Зручний графік. Візити до лікаря можна планувати в неробочий час. Це ніяк не вплине на Ваш звичайний розпорядок дня. Програма донорства триває близько 3 місяців. У цей час необхідно буде зустрітися з лікарем кілька разів.

Донорство в нашій клініці, це цілком безпечна процедура. Вас буде супроводжувати координатор по роботі з донорами, а всі медичні процедури відбуватимуться під наглядом лікаря.

Коли Ви отримаєте компенсацію?

Компенсація залежить від кількості отриманих яйцеклітин і становить суму в розмірі до 25 000 грн. Відразу ж після забору яйцеклітин, лікар скаже Вам про результат. Виплата компенсації відбувається в день донації.

Як стати донором яйцеклітин?

 • Запис на прийом. Зателефонуйте за вказаними номерами, надішліть листа на вказану пошту або ж залиште заявку в формі зворотного зв’язку. Координатор по роботі з донорами попередньо визначить, чи можете Ви стати донором, і запише Вас на перший прийом.
 • Прийом у лікаря. Під час першого прийому Ви отримаєте всю необхідну інформацію про подальші дії й направлення на аналізи.
 • Підготовка. Під час підготовки до донорства, зростання яйцеклітин стимулюють медикаментозно. Це означає, що протягом деякого часу необхідно буде приймати лікарські засоби. По закінченню цього етапу буде проведено забір яйцеклітин.
 • Виплата компенсації. У день забору яйцеклітин донору виплачується компенсація.

Часті питання:

 1. Які документи потрібні для участі в програмі донорства яйцеклітин.

Потрібні такі документи: паспорт, ідентифікаційний код.

 1. Чи можна стати донором повторно?

Так, повторно донором можна бути до 8 разів.

 1. Коли повторно можна взяти участь в програмі донорства ооцитів?

Через три менструальних цикли після проходження попередньої програми донації.

 1. Чи бувають ускладнення під час проходження програми?

Відсоток ускладнень дуже малий, але він є. Якщо дотримуватися всіх порад лікаря, ускладнень можна уникнути.

 1. Чи боляче це?

Ні, процедури, які проходять донори не є болючими, або ж проводяться зі знеболювальними препаратами.

 1. Чи наберу я зайву вагу під час програми?

Ні, препарати для стимуляції росту яйцеклітин не впливають на вагу.

 1. Коли мені можна вагітніти?

Планувати вагітність можна вже в наступному після програми циклі.

Інші програми донорства в ІРМ