Донорство ембріонів

Інститут Репродуктивної Медицини пропонує свої послуги з донорства ембріонів у Києві й Україні

Показаннями для використання донорських ембріонів є спільне безпліддя (чоловіче і жіноче), важкі випадки жіночих і чоловічих генетичних відхилень, а також кілька невдалих спроб програм екстракорпорального запліднення з використанням тільки донорських сперміїв і яйцеклітин.

Донорські ембріони: програма в ІРМ

Програма донорства ембріонів може бути рекомендована жінкам, які хочуть народити дитину без партнера при наявності певних медичних показань.

Донорські ембріони можуть бути отримані за допомогою донорських яйцеклітин і донорської сперми. Після успішного запліднення вони переносяться в матку пацієнтки.

Деякі подружні пари після народження довгоочікуваної дитини дають згоду на використання в донорських програмах своїх ембріонів, що залишилися і заморожених після програм ЕКЗ.

phone-icon-bg

Call Centre

Донорський ембріон: ціна в клініці ІРМ

Ви можете детально дізнатися, скільки коштує донорський ембріон, зв’язавшись з нашою службою підтримки за вказаними телефонами, подивившись ціни в прайсі за посиланням або ж залишивши заявку в формі зворотного зв’язку для швидкого контакту з координатором.

Детальніше про вартість процедур >>>ТУТ<<<

Залиште заявку — і ми зв'яжемося з Вами!

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Інші програми донорства в ІРМ