Діагностика безпліддя у жінок

Інститут Репродуктивної Медицини пропонує свої послуги з діагностики жіночого безпліддя

Згідно з узагальненими статистичними даними, близько 40% жінок дітородного віку, включаючи тих, хто вже народжували, є безплідними. Через рік свідомих і безуспішних спроб зачати дитину природним способом необхідно без зволікання пройти комплексну діагностику.

Перевірка на безпліддя у жінок: діагностика в ІРМ

Щоб розробити дієвий алгоритм лікування, обов’язково необхідно пройти повне обстеження і встановити діагноз — причину ненастання вагітності. Буде потрібно як фізичне обстеження, так і використання методів лабораторних та інструментальних досліджень.

Діагностична база ІРМ дозволяє виявити такі вроджені, або придбані чинники безпліддя:

  • Шийковий фактор. Для здійснення запліднення, сперматозоїд повинен потрапити в шийку матки пройшовши цервікальний канал шийки. Збій в процесі вироблення цервікального слизу (слизу шийки матки) може перешкоджати руху сперматозоїдів і бути однією з причин безпліддя. Факторів, які можуть призвести до такого роду дисфункції, може бути багато — гормональні збої, запальні процеси і порушена мікрофлора.
  • Трубно-перитонеальний фактор. Переміщення зрілої яйцеклітини до порожнини матки здійснюється по маткових трубах. Порушення функціональності труби: спайки, звуження, перекрути, органічні ураження та ін. Призводять до неможливості переміщення яйцеклітини, а в наслідок і до неможливості зачаття. Причин такого роду змін може бути багато: запальні захворювання органів малого таза, оперативні втручання в черевній порожнині, інфекції передаються статевим шляхом, аборти, ендометріоз і т.д.
  • Імунологічний фактор. У цьому випадку можливі дві аномалії: організм жінки відторгає сперму, або виробляє антиоваріальні антитіла на власні ооцити.
  • Ендокринний фактор. Гормональні збої в організмі є причиною порушень різного характеру, патологій зростання фолікулів і овуляції, синдрому лютеїнізації фолікула та інших проблем. Наслідками аномалій в цій сфері можуть бути надмірна наявність у жінки чоловічих гормонів (гіперандрогенія), настання передчасної менопаузи, первинна аменорея, ендометріоз.
  • Психологічний фактор. Багатоаспектні проблеми різного походження в психіці призводять до збоїв у функціонуванні організму на фізичному рівні. Невдалі спроби ЕКЗ, внутрішньоматкової інсемінації, стимуляції фолікулогенезу вимагають обов’язкової психологічної реабілітації. Перинатальний психолог необхідний, якщо безпліддя спостерігається на тлі фізичного репродуктивного здоров’я обох партнерів.
phone-icon-bg

Call Centre

Скільки коштує аналіз на безпліддя у жінок: ціна в ІРМ

Дослідження крові– від 80 ₴

 

Коагулометрія– від 80 ₴

 

Аналіз сечі– від 80 ₴

 

Кольпоскопія– 330 ₴

 

УЗД молочних залоз– 385 ₴

 

Лабораторні дослідження (аналізи, цитогенетичні дослідження)в залежності від переліку послуг

Детальніше про вартість процедур >>>ТУТ<<<

Залиште заявку — і ми зв'яжемося з Вами!

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Аналізи і обстеження