Діагностика чоловічого безпліддя

Інститут Репродуктивної Медицини пропонує свої послуги з діагностики безпліддя у чоловіків

Чоловіче безпліддя відноситься до розряду тих, які не обговорюються. Коріння підходу до цього питання традиційно покладають відповідальність проблем зачаття на прекрасну половину людства. Але, інформація, зібрана Всесвітньою Організацією Охорони Здоров’я невблаганно свідчить, що шанси опинитися бездітними між чоловіками та жінками поділяються приблизно порівну. Тому, якщо ваші пристрасні спроби зачаття не увінчалися успіхом протягом двох років, в центр репродукції слід направитися разом.

Безпліддя у чоловіків: діагностика в ІРМ

Головним методом виявлення чоловічий нездатності до зачаття є дослідження сперми та визначення її складу. Пацієнту пропонується здати аналіз безпосередньо в центрі репродукції після 2-3 днів утримання від сексу. Фахівці визначають кількість еякуляту і якість.

У нормі обсяг одного сім’явилиття у чоловіка складає 3-5 мл, в яких міститься понад 60 млн. сперміїв. Саме ця кількість і є необхідною для природного запліднення, бо на своєму шляху чоловічі статеві клітини зустрічають цілий ряд перешкод і до мети добирається лише мала їх дещиця.

  • Скорочення обсягу порції сперми — пряме свідчення патології сім’явивідних шляхів і простати, шанс лікування від яких досить великий;
  • Збереження обсягу зі зменшенням кількості клітин говорить про секреторну недостатність епітелію, а шанси на зачаття скорочуються пропорційно зниженню «концентрації».

Якісний склад також може зазнавати зміни:

  • Астенозооспермія — діагноз, який отримують чоловіки з практично “мертвою” спермою. Клітини в ній не мають здатності до поступального або кругового руху, часом і зовсім нерухомі, багато хто з них не має акросоми, яка дозволяє розчинити оболонку яйцеклітини.
  • Тератозооспермія — стан, при якому в спермі переважають незрілі та неповноцінні форми клітин.

Дослідження сперми проводиться 2-3 рази, а виявлення стійких змін слугує передумовою для направлення пацієнта на більш глибоку діагностику і лікування. При відсутності захворювань найбільш часто подружжю призначаються процедури штучного запліднення.

phone-icon-bg

Call Centre

Скільки коштує аналіз на безпліддя у чоловіків: ціна в ІРМ

Спермограма– 400 ₴

 

Спермограма (cito)– 650 ₴

 

Дослідження крові– від 80 ₴

 

Детальніше про вартість процедур >>>ТУТ<<<

Залиште заявку — і ми зв'яжемося з Вами!

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Аналізи і обстеження