site_rizdvyanedyvo_ru

Акція “Різдвяне диво”

Програма лікування безпліддя

“Різдвяне диво”

52 900 грн

До програми входять всі необхідні процедури та медикаменти для підготовки й проведення штучного запліднення методом IVF. Якщо за рядом причин вагітність не наступила, ми компенсуємо частину вартості програми. Дана пропозиція є дуже вигідною, з огляду на дорожнечу лікування безпліддя в цілому.

Програма включає такі послуги:

Медикаментозний супровід

Це комплекс медикаментів, які призначаються пацієнтці для стимуляції росту фолікулів і дозрівання яйцеклітин, для підготовки внутрішнього шару матки до закріплення зародка.

N.B. використовуються препарати Швейцарського виробництва!

Моніторинг росту фолікулів і підготовка ендометрію

Це ряд прийомів у репродуктолога, під час яких лікар за допомогою УЗД визначає стадію зростання фолікулів і готовність до пункції. В цей же період проводиться підготовка ендометрію до трансферу, яка триває після проведення пункції до моменту самого перенесення ембріона.

Пункція фолікулів

Це процедура вилучення дозрілих яйцеклітин. Маніпуляція проводиться за допомогою спеціальної голки, проводиться під контролем УЗД із застосуванням анестезії. Тривалість процедури становить близько 30 хвилин.

Запліднення яйцеклітин методом ICSI

Це один з методів запліднення яйцеклітини. Абревіатура — Intra Cytoplasmic Sperm Injection — ін’єкція сперматозоїдів в цитоплазму яйцеклітини. ІКСІ застосовують для збільшення шансів на успішне зачаття, а також при чоловічому факторі безпліддя.

Культивування і селекція ембріонів

Це процес вирощування ембріонів в спеціальних середовищах під наглядом ембріолога. У кожному індивідуальному випадку термін культивування визначається швидкістю росту ембріонів і їх якістю. Зазвичай ембріони готові до перенесення на 5-6 день культивування, коли вони досягають стадії бластоцисти.

Ембріотрансфер

Це процес перенесення ембріонів в порожнину матки. Процедура здійснюється за допомогою спеціального катетера і займає не більше 15 хв. Може викликати відчуття як під час звичайного гінекологічного огляду. Після перенесення пацієнтці необхідно перебувати в денному стаціонарі близько 30 хв, можливо більше.

Діагностика вагітності

Після проведення тесту на вагітність, відбудеться аналіз крові на рівень ХГЛ і УЗД.

Рекомендації до вибору даної програми для лікування безпліддя дає лікар на первинній консультації. Записатися на консультацію можна зателефонувавши за номером +38044 503-07-59, або заповнивши заявку на сайті. При підписанні договору на лікування та придбання даної програми, первинна консультація безкоштовна.

В рамках лікування за програмою можуть бути рекомендовані додаткові медичні послуги, в разі наявності медичних показань. Дані послуги оплачуються додатково.

Компенсація частини вартості програми відбувається в наступних випадках:

  • Якщо з яких-небудь причин відбувається зняття з програми до проведення пункції — повернення 45% вартості;
  • Якщо після проведення пункції якість взятих яйцеклітин не дозволяє використовувати їх для запліднення — повернення 35% вартості;
  • Якщо після запліднення яйцеклітин не сформувалися ембріони або вони припинили свій розвиток до проведення ембріотрансфера — повернення 10% вартості.

Термін дії акційного пакету «Різдвяне диво» стартує з 19 грудня до продажу останнього акційного пакету і не пізніше 28 лютого 2018 року.

Кількість пакетів обмежена!

Ви можете скористатися даним пакетом протягом 6 місяців з моменту укладення договору та внесення 100% оплати.

 

Залиште заявку — і ми зв'яжемося з Вами!

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

phone-icon-bg

Call Centre

Останні статті