Години прийому

Понеділок – Четвер8.00 – 16.00

П’ятниця – Субота8.00 – 16.00

НеділяВихідний

Запис на прийом

Ласкаво просимо в ІРМ!

Кращі фахівці у сфері гінекології, репродуктології, ендокринології, андрології, репродуктивної та перинатальної психології пройдуть разом з Вами через всі етапи лікування безпліддя. Ми прагнемо до того, щоб сім’я кожного нашого пацієнта стала більше на одного, а то й двох щасливих малюків. Наші пацієнти довіряють нам найцінніше — життя їх майбутніх дітей. Ми вдячні за таку довіру! Саме з цієї причини ми використовуємо новітнє обладнання і медикаменти європейських виробників.

Безпека і позитивний результат — головні правила нашої роботи!!

Наші переваги

icon-img-1
Перші в Україні!

Ми є засновниками впровадження методик лікування безпліддя в Україні.

icon-img-2
Найкращі в Україні!

Реалізуємо передові методики в області допоміжних репродуктивних технологій вже протягом 27 років.

icon-img-3
Світові стандарти роботи!

Використовуємо апаратуру експертного класу від провідних світових виробників.

icon-img-4
Тепла атмосфера!

Приділяємо велику увагу Вашому комфорту протягом усього періоду лікування. У Вас обов'язково буде дитина!

ІНСТИТУТ РЕПРОДУКТИВНОЇ МЕДИЦИНИ

Клініка репродуктивної медицини ІРМ була створена як результат успіху, досягнутого вченими та медиками у сфері допоміжних репродуктивних технологій. Ці люди ставили собі за мету — народження дітей у пар з діагнозом безпліддя. 

~
пар на рік
~
циклів за рік
~ %
успішність програм ДРТ

Наші послуги

Про нас говорять пацієнти

Висловлюємо величезну подяку нашому лікарю Ткачик Галині Павлівні і всім співробітникам клініки! У березні минулого року ми до Вас звернулися і вже в березні цього року стали щасливими батьками нашої донечки !!! Дякую Вам велике, дай Бог Вам здоров'я та успіхів у Вашій дуже важливою для багатьох роботі !!

Татьяна, Віктор
Ткачик Галина Павлівна

Хочу подякувати прекрасному лікарю, фахівцю своєї справи, Кононенко Ірині Яківні! Доктора нам порадили, знаю пари яким доктор допомогла! Від себе з чоловіком хочу подякувати доктора за прекрасне лікування та ставлення до пацієнта! Ірина Яківна спасибі за синочка!

Дар'я
Кононенко Ірина Яківна

Команда лікарів хороша , всі чуйні , уважні , люди роблять свою праву . Моєму синові Богдану вже 11 . Словами все не скажеш , не напишеш , але тільки вдячність можу виразити всій команді , яка дарує людям щастя . Ви даруєте людям життя ,без якого все втрачає сенс .

Наталя

Хочемо висловити слова подяки лікарю від Бога Козачок Анджеліні Андріївні. Після довгих 8 років очікування, ми звернулися в клініку. Програма була довгою, були сльози, було розчарування, але завдяки Анджеліні Андріївні у нас все вийшло з першого разу. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з нашим синочком. Спасибі Вам, мила, за Ваше терпіння, тепло і увагу. Бажаємо Вам щастя, здоров'я, сімейного щастя. Нехай Ваші золоті ручки не втомлюються робити щасливими сімейні пари. Береже вас Господь! Велике спасибі всьому колективу клініки.

Андрій, Руслана
Козачок Анжеліна Андріївна

Я з чоловіком висловлюємо величезну подяку Ткачик Галині Павлівні! Після 8 років безуспішного лікування у різних лікарів і в різних клініках ми нарешті потрапили до неї. Галина Павлівна дуже зрозуміло розписала необхідні дії й ось нашої доці 7 місяців. Я змогла завагітніти менше ніж за рік. Велике вам спасибі! Хай щастить!!!

Ірина
Ткачик Галина Павлівна

Лікувалася у Кононенко І. Я всім задоволена, після грамотно призначеної стимуляції завагітніла. До цього лікувалася три роки у інших лікарів Києва безрезультатно! Спасибі величезне за мою Христину!

Тетяна
Кононенко І. Я

Наші лікарі

Сіренко Віра Юріївна
Гінеколог-ендокринолог, репродуктолог
Сіренко Віра Юріївна
Онищук Оксана Дмитрівна
Гінеколог-ендокринолог, репродуктолог
Онищук Оксана Дмитрівна
Козачок Анжеліна Андріївна
Гінеколог-ендокринолог, репродуктолог
Козачок Анжеліна Андріївна

За останні 27 років в Україні з’явилося досить багато клінік, які займаються допоміжними репродуктивними технологіями. Але згадаймо, з чого в нашій країні все починалося.

У 1992 році була відкрита Лабораторія Дахно. Одна з перших клінік, яка спеціалізувалася на лікуванні безпліддя. Федір Власович Дахно, ідейний натхненник і засновник, до моменту створення Лабораторії вже кілька десятків років працював над проблемою безплідних шлюбів. На базі цієї клініки репродуктивної медицини проходили освітні заходи для майбутніх фахівців країни. Можна сказати, що Лабораторія Дахно — це перша репродуктивна клініка в Києві.

До 1994 року Лабораторія Дахно переросла в Інститут репродуктивної медицини. Як клініка репродуктивної медицини, Інститут і донині займається лікуванням безпліддя самої різної складності. До нас звертаються пацієнти як з України, так і з інших країн світу.

Кілька років тому ІРМ змінив розташування. Наш центр репродуктивної медицини розмістився в окремій будівлі на території Обласної Лікарні міста Києва. ІРМ є приватним медичним закладом, хоча і розташовується по сусідству з державною лікарнею. Попри приватну форму власності, ще при заснуванні нашої клініки були закладені принципи доступності медичної допомоги та відкритості до наших пацієнтів.

У стінах ІРМ укладено понад 27 років досвіду успішного лікування безпліддя. Але в даній сфері досвід – тільки одна складова частина хорошого результату. У питанні зачаття дітей важлива кожна дрібниця. Наша ембріологічна лабораторія оснащена відмінним обладнанням. Тільки підготовлені фахівці з достатнім рівнем компетенції в даній сфері можуть проводити маніпуляції на нашому обладнанні. Витратні матеріали, якщо вони використовуються в важливих процедурах і маніпуляціях, застосовуються виключно перевірених європейських виробників. Природно, якість матеріалу може вплинути на результат проведеної процедури. В такому питанні ризикувати не можна.

Наша клініка репродуктивної медицини в Києві, перш за все, це злагоджена команда медичного персоналу. Кожен лікар, який працює в Інституті, крім випробувального терміну проходить і навчання під кураторством одного з більш досвідчених наставників. Таким чином, молодші фахівці переймають знання їх успішних колег.

Послуги репродуктивної медицини в Україні за рівнем послуг, що надаються вже не поступається європейській, але за новими знаннями фахівці все ж звертаються за кордон. Лікарі ІРМ є частими гостями міжнародних конференцій, це один з важливих аспектів роботи в нашій клініці. Інновації, це друга складова частина доброго результату роботи клініки.

Інститут репродуктивної медицини пропонує своїм пацієнтам комплексний підхід в лікуванні безпліддя. Пройти діагностику і здати всі необхідні аналізи можна, не покидаючи клініку. Для зручності іногородніх пацієнтів, все дослідження вони можуть пройти у себе в рідному місті та приїхати на консультацію до лікаря вже з готовими результатами аналізів.

Після встановлення діагнозу, лікар ІРМ запропонує метод лікування безпліддя, відповідний пацієнту в його випадку. Наприклад, в одному випадку досить буде підкоригувати місячний цикл жінки та почекати деякий час, щоб наслідки «відпочинку на морі» пройшли. В іншому випадку може бути застосована внутрішньоматкова інсемінація. Наприклад: жінка повністю здорова, а сперма чоловіка з тих чи інших причин не потрапляє в матку. Частим явищем є поєднаний фактор безпліддя, в таких випадках лікарі нашого медичного центру можуть рекомендувати ЕКО (IVF).

Центр репродуктивного здоров’я ІРМ керується індивідуальним підходом при роботі з пацієнтами. Кожен випадок унікальний, і кожна пара має потребу в особистому розумінні та підтримці.

Трастед